Spor Hizmetleri Memnuniyet Anketi

ÇOK ÖNEMLİ: Lütfen formu doldurduktan sonra cevaplarınızı en alt kısımda bulunan "formu tamamladım cevaplarımı gönder" butonuna basarak bize iletiniz. Aksi takdirde anket cevaplarınız tarafımıza ulaşmayacaktır.


Değerli Katılımcılar,

İTÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü ile Kalite Koordinatörlüğü iş birliği içinde hazırlanan bu ankete özellikle katılmanızı rica etmekteyiz. 

İTÜ Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü; Üniversitemiz öğrenci ve personelinin beden ve ruh sağlığının korunması, boş zamanlarını değerlendirilmesi ve imkanlar ölçüsünde tesislerden yararlanabilmelerini sağlamak amacıyla tüm spor faaliyetlerini organize etmeyi, yönetmeyi ve üniversiteye ait spor salon ve alanlarını amaca uygun şekilde düzenlemeyi ve sonucunda tüm fiziksel spor aktivite ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi amaçlamaktadır.

Sizlere sunulan spor hizmetlerine yönelik memnuniyetinizin değerlendirilmesinin yanında verilen hizmet kalitesinin iyileştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanması hususunda geri bildirim niteliğindeki görüşlerinize ihtiyaç duymaktayız. Bu ankete vereceğiniz katkı Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında da oldukça önemli rol oynayacaktır.

Şimdiden anket çalışmasını doldurarak vereceğiniz destek için teşekkür ediyoruz.