Psikolojik Danışma ve Rehberlik (PDR) Merkezi Farkındalık Anketi

ÇOK ÖNEMLİ: Lütfen formu doldurduktan sonra cevaplarınızı en alt kısımda bulunan "formu tamamladım cevaplarımı gönder" butonuna basarak bize iletiniz. Aksi takdirde anket cevaplarınız tarafımıza ulaşmayacaktır.


Değerli Katılımcılar,

İTÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Psikolojik Danışma ve Rehberlik (PDR) Merkezi ile Kalite Koordinatörlüğü iş birliği içinde hazırlanan bu ankete özellikle katılmanızı rica etmekteyiz. 

İTÜ Psikolojik Danışma ve Rehberlik (PDR) Merkezi; öğrencilerimiz öncelikli olmak üzere gerekli ve talep edildiği koşullarda idari ve akademik personele psikolojik danışma ve rehberlik başta olmak üzere farklı alan ve konularda hizmet vermektedir. Merkezin amacı akademik gelişimlerinin yanı sıra öğrencilerin araştıran ve sorgulayan, duygu ve düşüncelerini ifade edebilen, olumlu ve yapıcı ilişkiler kurabilen, amaçlarını net şekilde belirleyebilen ve amaçları doğrultusunda uygun davranışlar sergileyebilen, bireysel farklılıkları hoş gören, kendisine ve çevresine duyarlı, farkındalık ve sorumluluk sahibi bireyler olarak yetişmelerine olanak sağlamayı amaçlamaktadır. Yirmi yılı aşkın süredir hizmet veren İTÜ PDR Merkezi; tüm yerleşkeler kapsamında Maçka Yabancı Diller Yüksekokulu Hazırlık Binası, Ayazağa Rektörlük Eski Binası ve Tuzla Yerleşkesinde bulunan üç ofisiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu bağlamda gerek sizlere sunulan hizmete yönelik memnuniyetinizin değerlendirilmesi gerekse verilen hizmet kalitesinin iyileştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanması hususunda geri bildirim niteliğindeki görüşlerinize ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca bu ankete vereceğiniz katkı Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında da oldukça önemli rol oynayacaktır.

Şimdiden anket çalışmasını doldurarak vereceğiniz destek ve değerli vaktiniz için çok teşekkür ediyoruz.