Mediko-Sosyal Memnuniyet Anketi

ÇOK ÖNEMLİ: Lütfen formu doldurduktan sonra cevaplarınızı en alt kısımda bulunan "formu tamamladım, cevaplarımı gönder" butonuna basarak bize iletiniz. Aksi takdirde anket cevaplarınız tarafımıza ulaşmayacaktır.

Değerli Katılımcılar,

İTÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü ile Kalite Koordinatörlüğü iş birliği içinde hazırlanan bu ankete özellikle katılmanızı rica etmekteyiz.

İTÜ Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü; üniversitemizin öğrencilerine, akademik ve idari personeline ve aynı zamanda personelin bakmakla yükümlü olduğu aile bireylerine ve emeklilerine 1. basamak sağlık hizmeti sunmaktadır. Tüm yerleşkeler kapsamında; Ayazağa ve Maçka Mediko-Sosyal Merkezleri, Gümüşsuyu Makina ve Taşkışla Mimarlık Fakülteleri Sağlık Odaları ve Denizcilik Fakültesi Reviri mevcuttur.

Sizlere sunulan sağlık hizmetine yönelik memnuniyetinizin değerlendirilmesinin yanında verilen hizmet kalitesinin iyileştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanması hususunda geri bildirim niteliğindeki görüşlerinize ihtiyaç duymaktayız. Bu ankete vereceğiniz katkı Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında da oldukça önemli rol oynayacaktır.

Şimdiden anket çalışmasını doldurarak vereceğiniz destek ve değerli vaktiniz için çok teşekkür ediyoruz.