Mustafa İnan Kütüphanesi Kullanıcı Memnuniyet Anketi

ÇOK ÖNEMLİ: Lütfen formu doldurduktan sonra cevaplarınızı en alt kısımda bulunan "formu tamamladım cevaplarımı gönder" butonuna basarak bize iletiniz. Aksi takdirde anket cevaplarınız tarafımıza ulaşmayacaktır.

Değerli Katılımcılar,

İstanbul Teknik Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile Kalite Koordinatörlüğü iş birliği içinde hazırlanan bu ankete özellikle katılmanızı rica etmekteyiz. 

Çağdaş üniversitelerin kalitesi; sahip oldukları kütüphanelerin gücü ve bu gücün kullanılabilirliği ile ölçülmektedir. Üniversitemizin bilimsel ve teknolojik olarak gelişimini sürdürebilmesi için dünyada üretilen bilgiyi yakından izlemesi, kuruma adapte etmesi ve bu bilgilerden yararlanarak yeni bilgiler üretmesi lazımdır. 

Bu bağlamda kütüphanemiz ihtiyaç duyulan bu bilginin araştırmacı tarafına istenilen zaman ve kapsamda iletilmesi işlevini yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Tüm üniversite kapsamında düşünüldüğünde; toplam 5 yerleşkede, 8 kütüphane olarak günlük ortalama 4000 ziyaretçiye hizmet vermektedir.

Mustafa İnan Kütüphanesi kapsamında sizlere sunulan hizmetlere yönelik memnuniyetinizin değerlendirilmesinin yanında verilen hizmet kalitesinin iyileştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanması hususunda geri bildirim niteliğindeki görüşlerinize ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca bu ankete vereceğiniz katkı Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında da oldukça önemli rol oynayacaktır.

Şimdiden anket çalışmasını doldurarak vereceğiniz destek ve değerli vaktiniz için çok teşekkür ediyoruz.